3 خرداد 1403 ساعت 10:26

آيا میخواهید در سایت قدمیار، خدمات و دانلودهای مربوط به آزمون مربوطه خود را رايگان دريافت نمایید!!!!
کافی است با يک ثبت نام چند ثانيه ای، با ما همقدم شويد.

دورکاری راحت‌تر با استفاده از این اپلیکیشن‌ها

با استفاده از اپلیکیشنهای زیر دورکاری راحت تری داشته باشید

((براساس باز نشر پرتال قدم یار)) و به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) این روزها ویروس کرونا بسیاری از مشاغل را درگیر خود کرده است. اگر از جمله افرادی هستید که باید از درون خانه با همکارانتان در ارتباط باشید، این اپلیکیشن‌ها می‌توانند تجربه بهتری از دورکاری به شما ارائه کنند.

معرفی بهترین اپلیکیشن های دورکاری

وقتی صحبت از دورکاری می‌شود، بسیاری از افراد واکنش مثبتی ندارند. کارکردن ضوابط و شرایط ویژه‌ای دارد که پای‌بندبودن به آن‌ها، از درون خانه کمی غیرممکن است. بیشتر افرادی که کارهای اداری یا اجرایی دارند، عادت دارند محیط کارشان را با همکارانشان به اشتراک بگذارند و هر روز در محیطی که به عنوان «محل کار» می‌شناسند، حضور داشته باشند.

اما گروهی از افراد هم مدت‌ها است با پدیده جذابی به نام دورکاری آشنا شده‌اند. در مشاغلی که به صورت دورکاری دنبال می‌شود، این شانس را دارید تا از درون خانه، در سفر یا هر کجایی که دوست دارید وظایف کاری خود را دنبال کنید.

این روزها ویروس کرونا باعث شده بسیاری از افرادی که شغل ثابتی دارند، از درون خانه با رییس و همکارانشان در ارتباط باشند. قرنطینه، تبدیل به تجربه متفاوتی شده که بسیاری از ما با آن بیگانه هستیم. در نگاه نخست، این سبک کاری کمی دشوار به نظر می‌رسد. اما اپلیکیشن‌هایی وجود دارند که می‌توانید با استفاده از آن‌ها تجربه مفیدتر و بهتری از دورکاری داشته باشید. با تعدادی از مفیدترین این اپلیکیشن‌ها، آشنا شوید.

TransparentBusiness

این برنامه تحت وب، شاید یکی از بهترین اپلیکیشن‌هایی باشد که می‌توانید با کمک آن پروژه‌های کاری خود را مدیریت کنید. اگر یک مجموعه کاری هستید با این برنامه تحت وب می‌توانید ساعات کاری کارکنان را ثبت کنید. پروژهای کاری هر کارمند مشخص می‌شوند و تقریبا همه پرونده‌های اداری در این برنامه قابل بررسی است. به عبارت دیگر، با کمک TransparentBusiness می‌توانید شبیه‌سازی مجازی و قدرتمندی از محیط کاری خود داشته باشید. با این حال استفاده از آن تنها برای ۵ کارمند رایگان است.

 دورکاری راحت‌تر با استفاده از این اپلیکیشن‌ها

 

Chimp or Champ

برای هر مدیری، میزبان بهره‌وری و توانایی‌های مفید نیروهای انسانی‌اش اهمیت بسیاری دارد. این اتفاق تنها در شرایطی رخ می‌دهد که مدیران بتوانند میزان رضایت کارمندان خود از شرایط کاری را بررسی کنند. این برنامه تحت وب گزینه بسیار مناسبی برای بررسی وضعیت رضایت و شادابی کارمندان هر مجموعه‌ای لقب می‌گیرد. فراموش نکنید که در قرنطینه خانگی، شاداب نگه‌داشتن هر کارمندی می‌تواند شرایط کاری او را تغییر دهد.

 دورکاری راحت‌تر با استفاده از این اپلیکیشن‌ها

 

TeamViewer

ویژگی ارزشمند محیط‌های کاری حضوری این است که همه افراد می‌توانند به راحتی با یکدیگر در ارتباط باشند. بسیاری از آن‌ها ممکن است در یک اتاق مستقر باشند و همین باعث می‌شود دورترین همکاران یک اداره، تنها به اندازه چند اتاق یا چند طبقه بایکدیگر فاصله داشته باشند. اما در شرایط دورکاری، ارتباط همکاران بایکدیگر دشوار است.

با کمک این اپلیکیشن که نه تنها نسخه تحت وب دارد بلکه برای سیستم‌ عامل‌های اندروید، آی‌اواس، ویندوز و مک هم عرضه شده می‌توانید به راحتی با همکارانتان در ارتباط باشید. فایل‌ها و اسنادی که باید جابجا شوند، به راحتی انتقال پیدا می‌کنند. این اپلیکیشن چون با آی‌پی اختصاصی دستگاه شما فعال می‎شود، امنیت بسیار بالایی دارد.

 دورکاری راحت‌تر با استفاده از این اپلیکیشن‌ها

 

Trello

بیشتر افرادی که به صورت گروهی کار می‌کنند، دیوار و یا تابلویی در محل کار خود دارند که همه مسئولیت‌ها، برنامه‌ها و طرح‌های آینده‌شان را روی آن ثبت می‌کنند. این میز کار بزرگ و مشترک، وقتی وارد شرایط دورکاری می‌شوید تقریبا بی‌معنا است. بنابراین به اپلیکیشنی نیاز دارید که همه آن‌چه نیاز دارید را فراهم کند.

با کمک Trello می‌توانید وظایف هر کارمند را دسته‌بندی کنید و برای آینده آن‌ها برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام دهید. نیروهای انسانی می‌توانند با یک دیگر در ارتباط باشند و تقریبا محدودیتی برای تعامل وجود ندارد. خدمت اصلی و لازم این سرویس، کاملا رایگان هستند. می‌توانید آن را برای تلفن‌های هوشمند اندروید و آی‌اواس تهیه کنید و نسخه تحت وب آن هم به راحتی قابل استفاده است.

 

Noisli

کار کردن درون خانه شاید برای بسیاری از کارمندانی که وضعیت کاری مشخصی دارند، دشوار باشد. آن‌ها در خانه تلاش می‌کنند تا شرایط متفاوتی را تجربه کنند اما گاهی دست‌یابی به این وضعیت تازه، غیرممکن به نظر می‌رسد. با استفاده از این سرویس که روی سیستم‌ عامل‌های اندروید و آی‌اواس در دسترس است، می‌توانید به صداهای جذاب و باکیفیت هر محیطی که دوست دارید، گوش کنید.

سرویس Noisli برنامه تحت وب جذابی هم دارد. در این سرویس می‌توانید صدای آرامش دریا، سکوت شگفت‌انگیز جنگل یا همهمه کافه‌های شلوغ را پیدا کنید.

 

FocusBooster

آن‌چه دورکاری را به فرایند شغلی دشواری تبدیل می‌کند، عواملی هستند که تمرکز کارمندان را کم می‌کنند. در خانه هر کسی ممکن است صدای زنگ تلفن به گوش برسد و تلویزیون هم می‌تواند حواس شما را پرت کند. ضمن آن که کنارگذاشتن تلفن هوشمندتان هم به نظر دشوار می‌رسد. بنابراین شما نیاز دارید تا تمرکز، انرژی و بازده خود را حفظ کنید تا مشکلی برای فعالیت کاری در خانه نداشته باشید. این سرویس نه تنها اپلیکیشن مک و ویندوز دارد بلکه تحت وب هم فعالیت می‌کند.

با کمک آن می‌توانید زمانی که صرف کارهای اداری می‌کنید را دقیقا ثبت کنید. میزان فعالیت شما در هر اپلیکیشن را بررسی کنید تا متوجه شوید دقیقا چه میزان از ساعات روز را صرف کارهایی می‌کنید که شاید بدون آن‌ها رسیدگی به امور شغلی‌تان راحت باشد.

دورکاری راحت‌تر با استفاده از این اپلیکیشن‌ها

((جدیدترین اخبار گلچین شده از سایت های معتبر خبری را در سایت قدم یار مشاهده نمایید.))
((کلیه اخبار در پرتال دانشجوی قدم یار، به صورت خودکار و توسط نرم افزار جستجوگر اتوماتیک گردآوری می‌گردد و این مجموعه در مورد محتوای اخبار ارائه شده هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.))

فایلهای دانلودی

این مطلب را به اشتراک بگذارید…

دیدگاه‌ خود را بنویسید

قدم یار آزمون حقوقی

در سایت قدم یار آخرین اخبار و شرایط آزمونهای حقوقی را مشاهده فرمایید.

برچسب‌ها:

پیمایش به بالا