2 مرداد 1403 ساعت 17:13

آيا میخواهید در سایت قدمیار، خدمات و دانلودهای مربوط به آزمون مربوطه خود را رايگان دريافت نمایید!!!!
کافی است با يک ثبت نام چند ثانيه ای، با ما همقدم شويد.

بلاتکلیفی داوطلبان آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه

بلاتکلیفی در داوطلبان آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه؛ شایبه‌های تقلب و احتمال تجدید آزمون

علی‌رغم اعلام نتایج آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه اسفند ۱۴۰۲، هنوز وضعیت قبولی عده‌ای از داوطلبان نامشخص است.

مرکز وکلای قوه قضاییه
به گزارش اختبار و بازنشر پرتال قدم یار، با گذشت دو هفته از اعلام نتایج آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه اسفندماه،‌ هنوز گروهی از داوطلبان موفق به دریافت کارنامه خود نشده‌اند و در سایت سازمان سنجش با پیغامی مواجه می‌شوند که به آنها اعلام می‌کند «وضعیت علمی شما در حال بررسی فنی می‌باشد».
به نظر می‌رسد این شرایط به دلیل حواشی مربوط به لو رفتن سوالات بوده و داوطلبانی که نتایج آنها اعلام نشده، مشکوک به تقلب می‌باشند
یکی از این افراد به خبرنگار اختبار گفت در مراجعه به سازمان سنجش به او گفته‌ شده به دلیل تفاوت زیاد نتایج آزمون اسفندماه او با آزمون شهریور، مشکوک به تقلب است و باید در آزمون مجددی شرکت کند.
داوطلب دیگری نیز می‌گوید برای اولین بار در یک آزمون حقوقی شرکت کرده و نمره‌هایی که طبق پاسخنامه‌های غیررسمی موسسات برای خود محاسبه کرده، چندان بالا نیست.
درعین‌حال تاکنون توضیحی از سوی مقامات رسمی درباره تعداد و شرایط این داوطلبان و زمان برگزاری آزمون مجدد احتمالی ارائه نشده است.
گفتنی‌ست آزمون دوم سال ۱۴۰۲ مرکز وکلای قوه قضاییه در ۱۸ اسفندماه سال گذشته برگزار شد و نتایج اولیه آن در ۲۶ خرداد سال جاری اعلام شد.

((جدیدترین اخبار گلچین شده از سایت های معتبر خبری را در سایت قدم یار مشاهده نمایید.))
((کلیه اخبار در پرتال دانشجوی قدم یار، به صورت خودکار و توسط نرم افزار جستجوگر اتوماتیک گردآوری می‌گردد و این مجموعه در مورد محتوای اخبار ارائه شده هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.))

 

فایلهای دانلودی

این مطلب را به اشتراک بگذارید…

قدم یار آزمون حقوقی

در سایت قدم یار آخرین اخبار و شرایط آزمونهای حقوقی را مشاهده فرمایید.

برچسب‌ها:

اسکرول به بالا