6 خرداد 1403 ساعت 10:22

آيا میخواهید در سایت قدمیار، خدمات و دانلودهای مربوط به آزمون مربوطه خود را رايگان دريافت نمایید!!!!
کافی است با يک ثبت نام چند ثانيه ای، با ما همقدم شويد.

آموزش R

آموزش R

(نرم افزار R) : یک زبان برنامه‌نویسی و محیط نرم‌افزاری برای محاسبات آماری و علم داده‌ها است. که بر اساس زبان‌های اس و اسکیم پیاده‌سازی شده است.

آموزش R

این نرم‌افزار متن‌باز، تحت اجازه‌نامه عمومی همگانی گنو  توسط شرکت R Core Team عرضه و به صورت رایگان در دسترس عموم قرار داده‌شده است. این نرم‌افزار ازنظر دستورات شباهت زیادی به نرم‌افزار آماری S-PLUS دارد؛ اما می‌توان گفت که این دو نرم‌افزار دارای هسته‌های متفاوتی هستند که هرکدام قابلیت‌های متفاوتی را فراهم می‌کنند.

نرم‌افزار R اکثر زمینه‌های آمار کاربردی مانند تحلیل سری‌های زمانی، رگرسیون خطی و غیرخطی، آزمون فرض‌های کلاسیک، کدگذاری، خوشه‌بندی و … را پوشش داده و همچنین نرم‌افزار قدرتمندی برای ایجاد اشکال گرافیکی و نمودارها است.

در آمورزش های زیر که برگرفته از سایتها و مراکز معتبر علمی است ، سعی میگردد که آموزشهایی در مورد نرم افزار  R برای دانشجویان گرامی ارائه گردد.

برخی از این آموزشها که در ادامه قابل دانلود هستند عبارتند از : 

فرا تحلیل در R با استفاده از بسته rmetaاثر حدیث پور اسمعیلی،مجید سرمد، راهنمای استفاده از نرم افزار Rاثر مصطفی کریمی ، مقدمه ای بر تحلیل آماری با نرم افزار R اثر دکتر محی الدین جعفری ، آموزش گام به گام تحلیل شبکه اجتماعی در زبان Rاثر محسن رئیسی ، آموزش panel data در نرم افزار Rاثر حسین خاندانی ، آموزش رگسون به روش حداقل مربعات معمولی در نرم افزار R اثر حسین خاندانی،دکتر هادی کریمی ، آشنایی با نرم افزار R و کاربرد آن در آمار و در طرح آزمایشات اثر دکتر پرویز مرادی ، نرم افزار R،ابزاری برای تحلیل داده ها و برنامه نویسی اثر هادی پورباقر ، داده کاوی در R با استفاده از بسته rattle اثر روح اله حسینی، مجید سرمد، مهدی جباری نوقابی ، پیاده سازی روش بوت استرپ در نرم افزار R و …

هدف اصلی مجموعه و پرتال قدم‌یار فراهم نمودن مكانی پویا و بروز، جهت خبررسانی و همچنین استفاده رایگان دانشجویان گرامی از تمامی خدمات سایت می‌باشد. در این پرتال سعی می‌گردد دانشجویان، تمامی خدماتی که در طی دوران تحصیل و ارتقاء به مقاطع علمی بالاتر نیاز دارند را به صورت کامل و جامع دریافت نمایند.

((جدیدترین اخبار گلچین شده از سایت های معتبر خبری را در سایت قدم یار مشاهده نمایید.))
((کلیه اخبار در پرتال دانشجوی قدم یار، به صورت خودکار و توسط نرم افزار جستجوگر اتوماتیک گردآوری می‌گردد و این مجموعه در مورد محتوای اخبار ارائه شده هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.))

فایلهای دانلودی

عنوان فایل سال دانلود
فرا تحلیل در R با استفاده از بسته rmeta حدیث پور اسمعیلی، مجید سرمد
راهنمای استفاده از نرم افزار R مصطفی کریمی
مقدمه ای بر تحلیل آماری با نرم افزار R دکتر محی الدین جعفری
آموزش گام به گام تحلیل شبکه اجتماعی در زبان R محسن رئیسی
آموزش panel data در نرم افزار R حسین خاندانی
آموزش رگرسیون به روش حداقل مربعات معمولی در نرم افزار R حسین خاندانی، دکتر هادی کریمی
آشنایی با نرم افزار R و کاربرد آن در آمار و در طرح آزمایشات دکتر پرویز مرادی
نرم افزار R، ابزاری برای تحلیل داده ها و برنامه نویسی هادی پورباقر
داده کاوی در R با استفاده از بسته rattle روح اله حسینی، مجید سرمد، مهدی جباری نوقابی
پیاده سازی روش بوت استرپ در نرم افزار R amardanan.ir
تحلیل های آماری با نرم افزار R محمود مسلمان

این مطلب را به اشتراک بگذارید…

دیدگاه‌ خود را بنویسید

قدم یار آزمون حقوقی

در سایت قدم یار آخرین اخبار و شرایط آزمونهای حقوقی را مشاهده فرمایید.

برچسب‌ها:

پیمایش به بالا