6 خرداد 1403 ساعت 9:39

آيا میخواهید در سایت قدمیار، خدمات و دانلودهای مربوط به آزمون مربوطه خود را رايگان دريافت نمایید!!!!
کافی است با يک ثبت نام چند ثانيه ای، با ما همقدم شويد.

دانشجویان و نمایشگاه قرآن

دانشجویان و نمایشگاه قرآن

نمایشگاه قرآن با قسمت‌های گوناگون و متنوعی از قبیل بخش صنایع دستی قرآنی، حجاب و عفاف، فروش محصولات قرآنی و اسلامی، بخش مکتوبات و ناشران و قسمت‌های هنری چون نمایش‌های قرآنی، انیمیشن، نرم‌افزار و … پذیرای دانشجویان می‌باشد. در این مقاله که به قلم نویسندگان قدم یار به سرپرستی مهندس فرشاد مارچینی گردآوری شده است، سعی می‌شود به صورت خلاصه و با زبانی ساده در رابطه با نمایشگاه قرآن جهت استفاده دانشجویان گرامی ارائه گردد.

 دانشجویان و نمایشگاه قرآن

نمایشگاه قرآن سال

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با شعار «قرآن، اخلاق و زندگی» در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) تهران با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح شد.
نمایشگاه قرآن با قسمت‌های گوناگون و متنوعی از قبیل بخش صنایع دستی قرآنی، حجاب و عفاف، فروش محصولات قرآنی و اسلامی، بخش مکتوبات و ناشران و قسمت‌های هنری چون نمایش‌های قرآنی، انیمیشن، نرم‌افزار و … پذیرای دانشجویان می‌باشد.

صنایع دستی در نمایشگاه قرآن تهران

دانشجویان ۵ رشته گوناگون صنایع دستی با هماهنگی و مشارکت دفتر صادرات معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی در نمایشگاه بین المللی قران کریم شرکت می‌کنند. ناگفته نماند کارگاه صنایع دستی کیمیا استون همانند سال های گذشته در این نمایشگاه حضور فعال دارد.

افزایش ساعت کاری مترو برای نمایشگاه قرآن:

به منظور تسهیل در رفت و آمد بازدیدکنندگان و دانشجویان نمایشگاه قرآن کریم، ساعت مسافرگیری خط یک و ۳ مترو تهران از ۸ خرداد تا پایان نمایشگاه تا ساعت ۲۴ افزایش پیدا می‌کند.

تخفیف ۳۰ در صدی تاکسی برای نمایشگاه قرآن:

آژانس‌های اینترنتی اسنپ و تپسی و کارپینو به هموطنان از استان‌های تهران و البرز با ۳۰ درصد تخفیف به مقصد نمایشگاه قرآن ۹۶ ارائه خدمات می نمایند.

تلفن گویای نمایشگاه قرآن

تلفن گویای نمایشگاه بین المللی قرآن از ساعت ١٧ تا ٢۴ روزهای برگزاری نمایشگاه، آماده پاسخ گویی به قرآن دوستان خواهد بود و مخاطبان می‌توانند با گرفتن شماره تلفن ٨٨۴٩۶٣٩٣، ٨٨۴٩۶٣٩۵ و ٨٨۴٩۶٣٩٧ به اطلاعاتی مانند اطلاعات جنبی ربع قرن و اطلاعات کلی نمایشگاه قرآن، اطلاعاتی درخصوص نشست های خبری، بخش کودک و بخش ناشران دسترسی داشته باشند.

رادیو تهران و پوشش نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم

شبکه رادیویی تهران همزمان با آغاز به کار نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، با برپایی ایستگاه رادیویی به صورت زنده این نمایشگاه را حمایت می‌کند.

ایستگاه رادیویی تهران در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم به آشنایی دانشجو با بخش دیجیتال آثار و هنرهای قرآنی می‌پردازد و با شخصیت‌ها و مسئولانی که از نمایشگاه بازدید می‌کنند، گفت‌وگو می‌نماید.

حضور ۳۰ مؤسسه دیجیتال در نمایشگاه قرآن

۳۰ مؤسسه دیجیتال در قسمت قرآن و فضای مجازی نمایشگاه بین‌المللی قرآن حضور پیدا می‌کنند. بخش فضای مجازی و رسانه‌های دیجیتال نمایشگاه بین‌المللی قرآن که در غرب شبستان قرار دارد، با حضور ۳۰ مؤسسه دیجیتال به خدمت دهی می پردازد.
بخش فضای مجازی و رسانه‌های دیجیتال در حوزه تولید محتوا فعالیت بیشتری داشته و در فضای بیش از یک هزار و ۷۰۰ متر به ارائه خدمت می پردازد. همچنین همه روزه شاهد برگزاری کلاس‌های نقاشی دیجیتالی و آموزش پویانمائی در این قسمت خواهیم بود.
در این دوره شاهد رونمائی از فروشگاه بزرگ آنلاین تولیدات قرآنی و چند اثر فاخر این حوزه هستیم، تخفیف ۳۰ درصدی آژانس‌های اینترنتی اسنپ و تپسی و کارپینو به هموطنان از استان‌های تهران و البرز به مقصد نمایشگاه از سایر خدمات این بخش می‌باشد.
برگزاری غرفه‌هایی با عنوان نشر دیجیتال و اپلیکیشن‌های موبایلی کتابخانه صوتی و محتوائی گوناگون اعم از شبکه‌های اجتماعی و سایت‌ها ‌در حوزه قرآن و عترت، حضور پلیس فتا و برپایی کلاس‌های آموزشی، ارائه خدمات فرهنگی مرتبط به وسیله ی اول مارکت و دیجی‌کالا در این قسمت، ارائه بیش از دو هزار اثر با تخفیف ۴۰ درصدی محصولات توسط مؤسسات به مصرف‌کنندگان، برگزاری مسابقه ماراتن تولید محتوای با مشارکت دانشگاه شریف قسمتی از برنامه‌های مرکز رسانه‌های دیجیتال در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم می‌باشد.

سامانه اینترنتی فروش محصولات قرآنی:

سامانه فروش اینترنتی محصولات فرهنگی در این نمایشگاه رونمایی می‌شود. در این قسمت بیش از یک ‌هزار و ۵٠٠ لوح فشرده با موضوعات مرتبط با نمایشگاه شامل ١٠ هزار عنوان کتاب الکترونیک و همچنین اطلاعات مربوط به یک‌هزار و ۵٠٠ عنوان کتاب چاپی قرار گرفته می‌باشد. همچنین برای اولین بار، فهرست ۵٠٠ کتابخانه مناطق محروم کشور و ۵٠٠ کتابخانه کانون‌های فرهنگی مساجد به همراه شماره تماس و نشانی روی سامانه بارگذاری شده می‌باشد.

 دانشجویان و نمایشگاه قرآن

دانشجویان می‌توانند با استفاده از این سامانه کتاب‌هایی را خریداری و برای افراد دیگر و یا کتابخانه‌های مناطق محروم و مساجد ارسال کنند. کتاب‌ها با ۴٠ درصد تخفیف و هزینه پستی کم در دسترس می باشند. این سامانه همزمان با افتتاحیه این دوره از نمایشگاه قرآن، رونمایی می‌شود.

فایلهای دانلودی

این مطلب را به اشتراک بگذارید…

دیدگاه‌ خود را بنویسید

قدم یار آزمون حقوقی

در سایت قدم یار آخرین اخبار و شرایط آزمونهای حقوقی را مشاهده فرمایید.

برچسب‌ها:

پیمایش به بالا