2 اردیبهشت 1403 ساعت 15:59

آيا میخواهید در سایت قدمیار، خدمات و دانلودهای مربوط به آزمون مربوطه خود را رايگان دريافت نمایید!!!!
کافی است با يک ثبت نام چند ثانيه ای، با ما همقدم شويد.

انتظار برای اعلام نتایج آزمون کارشناسان رسمی ۱۴۰۲ (کانون کارشناسان)

 نتایج آزمون کارشناسان رسمی ۱۴۰۲ (کانون کارشناسان)کی اعلام میشود؟

 

با گذشت نزدیک به دو ماه از آزمون، انتظار داوطلبان برای اعلام نتایج آزمون کارشناسان رسمی دادگستری ۱۴۰۲ ادامه دارد.
به گزارش پایگاه مركز وكلا، كارشناسان رسمی و بر اساس بازنشر پرتال قدم یار، ، آزمون کارشناسان رسمی دادگستری- شورای عالی کارشناسان رسمی دادگستری سال ۱۴۰۲ در صبح جمعه ۱۵ دی‌ماه در ۳۵ شهر کشور برگزار شد و ۸۵ هزار و ۲۲۶ داوطلب در آن به رقابت پرداختند.آزمون-کارشناسی-رسمی ۱۴۰۲

پذیرش در آزمون کارشناسان رسمی دادگستری در سال ۱۴۰۲ برای اولین بار مطابق قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار می‌باشد و ظرفیتی برای جذب این آزمون وجود ندارد.
مطابق قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار، داوطلبانی که حداقل هفتاد درصد (۷۰%) امتیاز میانگین نمرات یک درصد (۱%) حائزان بالاترین امتیاز در هر رشته را کسب کنند، به عنوان پذیرفته‌شده، برای طی مراحل مقتضی به مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه معرفی می‌شوند.
نتایج آزمون کارشناسان رسمی دادگستری ۱۴۰۲ چه زمانی اعلام می‌شود؟
براساس اخبار منتشر شده، زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسان رسمی ۱۴۰۲ در حدود ۲ ماه کاری از روز برگزاری آزمون است و پس از آن داوطلبان برای انجام مصاحبه شفاهی و طی دوره کارآموزی دعوت می‌شوند.
بنابراین از آنجا که آزمون در دی ماه برگزار شده است، احتمالا نتایج آزمون کتبی اخذ پروانه کارشناسی رسمی دادگستری ۱۴۰۲ در اواسط اسفندماه اعلام می‌شود.

((جدیدترین اخبار گلچین شده از سایت های معتبر خبری را در سایت قدم یار مشاهده نمایید.))
((کلیه اخبار در پرتال دانشجوی قدم یار، به صورت خودکار و توسط نرم افزار جستجوگر اتوماتیک گردآوری می‌گردد و این مجموعه در مورد محتوای اخبار ارائه شده هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.))

 

فایلهای دانلودی

این مطلب را به اشتراک بگذارید…

دیدگاه‌ خود را بنویسید

قدم یار آزمون حقوقی

در سایت قدم یار آخرین اخبار و شرایط آزمونهای حقوقی را مشاهده فرمایید.

برچسب‌ها:

پیمایش به بالا