6 خرداد 1403 ساعت 12:51

آيا میخواهید در سایت قدمیار، خدمات و دانلودهای مربوط به آزمون مربوطه خود را رايگان دريافت نمایید!!!!
کافی است با يک ثبت نام چند ثانيه ای، با ما همقدم شويد.

دانلود رایگان جزوات زبان تخصصی حقوق

متون حقوقی و اهمیت آن به زبان انگلیسی:

متون حقوقی را دست کم نگیرید، اگر به این درس آشنایی داشته باشید در کنکور ارشد و برخی دیگر از آزمونهای حقوقی حرف اول را خواهید زد. میتوان گفت برنده نهایی درکنکور های سراسری وبالاخص کنکور سراسری ارشد که منظور و مطلوب ما می باشد کسی نیست که به همه سوالات پاسخ بدهد بلکه برنده نهایی کسی خواهد بود که تسلط کافی بر دروس داشته باشد و بتواند پاسخ صحیحی برای مواد آزمونی انتخاب کند به نحوی که منجر به نمره منفی نشود!!

دانلود رایگان جزوات زبان تخصصی حقوق

بعضی از داوطلبان ارشد به دو درس زیاد اهمیت نمی دهند یکی متون فقه ارشد ودیگری متون تخصصی حقوقی یا اصطلاحا زبان تخصصی رشته حقوق می باشد که این خود می تواند دلیل مهمی باشد برای شما که نباید این دو درس را واهمیت آن دو را دست کم بگیرید.

در متون حقوقی یکی از مشکلات ما این است که کلمه ولغت صِرف حفظ میکنیم و فقط به محفوظات خودمان توجه داریم و دیگر کلمات را بصورت کاربردی در متن و جاهای دیگر مطالعه نمیکنیم و دایره لغات خود را باتوجه به زمینه های متن وحول محور آن توسعه نمیدهیم!!

بهترین شیوه برای یادگیری متون حقوقی این است که ابتدا متن را یک مطالعه اجمالی وسریع کنید و سعی کنید یک درک اجمالی از متن بدست آورید درمرحله بعد برگردید و دور کلماتی که بلد نبوده اید خط بکشید و معانی آنها را از دیکشنری تخصصی پیداکرده و یادداشت نمایید و یک بار کلمات را مرور نمایید.

بعداز مطالعه ریدینگ و فهمیدن معنای لغات جدید مجددا آن متن را بخوانید وسعی کنید درذهن خود نسبت به مفهوم متن جاهایی که معنی را نمیدانستید جایگزین کنید و به این نکته توجه کنید که هر ضمیر در متن به کدام شخص اشاره میکند مثلا ضمیر him به کاررفته در جمله به قاضی بر میگردد یا به متهم و… .

شما میتوانید به همین سادگی ودقت اگر سوالی درزمینه معنا ومفهوم جملات طرح شده باشد به درستی پاسخ دهید ؛پس از اهمیت این درس غافل نشوید.

دانلود رایگان جزوات زبان تخصصی حقوق

هدف اصلی مجموعه و پرتال قدم‌یار فراهم نمودن مكانی پویا و بروز، جهت خبررسانی و همچنین استفاده رایگان دانشجویان گرامی از تمامی خدمات سایت می‌باشد. در این پرتال سعی می‌گردد دانشجویان، تمامی خدماتی که در طی دوران تحصیل و ارتقاء به مقاطع علمی بالاتر نیاز دارند را به صورت کامل و جامع دریافت نمایند.

در این صفحه میتوانید بسیاری از جزوات معتبر از اساتید برجسته را در زمینه زبان تخصصی حقوق به رایگان دانلود فرمایید. از آن جمله میتوانیم از آشنایی با لغات حقوقی انگلیسی به فارسی تاجیک, جزوه اصلاحات حقوقی,  جزوه حقوقی دکتر خاقانی, جزوه حقوقی دکتر شهرانی, جزوه متون حقوقی, جزوه زبان تخصصی حقوق, زبان عمومی آزمون دکتری به همراه پاسخ تشریحی کلیه سوالات آزمون دکتری, فرهنگ لغت حقوقی,  کتاب CHECK YOUR ENGLISH VOCABULARY FOR LAW, کتاب GCSE LAW, کتاب OXFORD DICTIONARY OF LAW و جزوه متون تخصصی حقوق و … را به رایگان دانلود فرمایید

آيا میخواهید در سایت قدم‌یار، خدمات و دانلودهای مربوط به رشته تحصيلی خود را رايگان دريافت نمایید!!!!

کافی است با يک ثبت نام چند ثانيه ای، با ما همقدم شويد.

فایلهای دانلودی

عنوان جزوه تقدیر دانلود
دانلود رایگان کتاب CHECK YOUR ENGLISH VOCABULARY FOR LAW --
دانلود رایگان کتاب OXFORD DICTIONARY OF LAW --
دانلود رایگان متون تخصصی حقوق باتشکر از سایت سنجش 3
دانلود رایگان اصطلاحات حقوقی به انگلیسی --
دانلود رایگان کتاب GCSE LAW --
دانلود رایگان جزوه متون حقوقی تاجیک --
دانلود رایگان جزوه متون حقوقی دکتر خاقانی --
دانلود رایگان جزوه حقوقی دکتر شهرانی --
دانلود رایگان جزوه اصلاحات حقوقی باتشکر از تالار حقوقی دادپرور
دانلود رایگان فرهنگ لغت حقوقی --
دانلود رایگان فرهنگ لغت حرفه ای انگلیسی در قانون باتشکر از پایگاه تخصصی نشر مقالات حقوقی حق گستر
دانلود رایگان آزمون حقوقی به زبان انگلیسی سال 1387 --
آشنایی با لغات حقوقی انگلیسی به فارسی --
دانلود رایگان زبان عمومی آزمون دکتری به همراه پاسخ تشریحی کلیه سوالات آزمون دکتری 1390 و 1391 باتشکر از سایت پی اچ دی تست

این مطلب را به اشتراک بگذارید…

دیدگاه‌ خود را بنویسید

قدم یار آزمون حقوقی

در سایت قدم یار آخرین اخبار و شرایط آزمونهای حقوقی را مشاهده فرمایید.

برچسب‌ها:

پیمایش به بالا