6 خرداد 1403 ساعت 9:18

آيا میخواهید در سایت قدمیار، خدمات و دانلودهای مربوط به آزمون مربوطه خود را رايگان دريافت نمایید!!!!
کافی است با يک ثبت نام چند ثانيه ای، با ما همقدم شويد.

آموزش Word ،Excell … ،Powerpoint

آموزش Word ،Excell … ،Powerpoint

در این نوشته برترین و در عین حال ساده و مختصر ترین

آموزشهای WORD EXCELL  و POWEROINT  را برای شما دانشجویان گرامی گردآوری نموده ایم . کافی است در ادامه همراه سایت قدم یار باشید تا فایلها را دانلود نمایید.

آموزش Word ،Excell ... ،Powerpoint

در ادامه این مطلب آموزشهایی شامل آموزش نرم افزار Excel 2010 بهمراه تصویر اثر مهندس شاهین شاکری،مهندس ندا مفاخری ، آموزش Excel 2007 بهمراه تصویر اثر جوزف روبین، بهرام صمدیان ، آموزش Power point 2007 بهمراه تصویر اثر دانشگاه تربیت مدرس ، آموزش مایکروسافت WORD 2019 بهمراه تصویر  اثر  فردوس رسولی ، آموزش مایکروسافت WORD 2016 بهمراه تصویر  اثر فردوس رسولی ، شماره گذاری صفحات در WORD 2013 بهمراه تصویر  اثر thesislearning ، آموزش WORD 2013 بهمراه تصویر اثر فردوس رسولی ، آموزش حرفه ایی WORD 2013 بهمراه تصویر ، آموزش WORD 2010 بهمراه تصویر اثر مهندس شاهین شاکری_مهندس ندا مفاخری ، آموزش WORD 2007 بهمراه تصویر اثر تالار بزرگ کامپیوتر ، نگارش و ماشین نویسی صحیح پایان نامه / رساله با استفاده از نرم افزار WORD بهمراه تصویر اثر دانشگاه صنعتی شریف و … جهت دانلود ارائه میگردد.

آموزش Word:

تمامی دانشجویان برای ارائه پایان نامه و مقاله و….. نیاز به نرم افزاری جهت تایپ و ویرایش مطالب گردآوری شده دارند، نرم افزار word یکی از بهترین نرم افزارها در این زمینه می باشد.

آموزش Excel:

همان صفحه گسترده است که عملیات ریاضی و همچنین مرتب کردن داده‌ها را درون جداول، روی اعداد و دیگر مقادیر انجام می‌دهد.اکسل یک برنامه صفحه گسترده الکترونیکی است. این نرم افزار قدرتمند برای محاسبه، ذخیره، تجزیه و تحلیل علمی و آماری و مدیریت و تحلیل داده ها بکار می رود. یکی از مزایای این نرم افزار استفاده از آن به عنوان یک نرم افزار پایگاه مدیریت داده ها است.

آموزش Power point:

برای تهیۀ یک پرونده که حاوی متن، عکس، نمودار و … جهت نمایش به حضار، که قرار است یک موضوعی را به آنها بفهمانیم از پاورپوینت استفاده می‌کنیم. این نرم افزار همان برنامۀ ساخت ارائه است که در بیشتر دانشگاه‌ها از آن استفاده می‌شود.جلسه دفاعیه از پایان نامه الزامات خاصی دارد که یکی از این الزامات آماده کردن پاورپوینت جهت ارایه دفاعیه می‌باشد. در متن پاورپوینت مهمترین نکاتی که در پایان نامه ذکر شده است به صورت خلاصه‌وار آورده می‌شود.در آمورزشهای زیر که برگرفته از سایتها و مراکز معتبر علمی است ، سعی میگردد که آموزشهایی در مورد نحوه کار با این نرم افزارهای برای دانشجویان گرامی ارائه گردد.

 هدف اصلی مجموعه و پرتال قدم‌یار فراهم نمودن مكانی پویا و بروز، جهت خبررسانی و همچنین استفاده رایگان دانشجویان گرامی از تمامی خدمات سایت می‌باشد. در این پرتال سعی می‌گردد دانشجویان، تمامی خدماتی که در طی دوران تحصیل و ارتقاء به مقاطع علمی بالاتر نیاز دارند را به صورت کامل و جامع دریافت نمایند.

آيا میخواهید در سایت قدم‌یار، خدمات و دانلودهای مربوط به رشته تحصيلی خود را رايگان دريافت نمایید!!!!

کافی است با يک ثبت نام چند ثانيه ای، با ما همقدم شويد.

فایلهای دانلودی

عنوان فایل سال دانلود
آموزش نرم افزار Excel 2010 بهمراه تصویر مهندس شاهین شاکری، مهندس ندا مفاخری
آموزش Excel 2003 بهمراه تصویر جوزف روبین، بهرام صمدیان
آموزش Power point 2007 بهمراه تصویر دانشگاه تربیت مدرس
آموزش مایکروسافت WORD 2019 بهمراه تصویر فردوس رسولی
آموزش مایکروسافت WORD 2016 بهمراه تصویر فردوس رسولی
شماره گذاری صفحات در WORD 2013 بهمراه تصویر thesislearning
آموزش WORD 2013 بهمراه تصویر فردوس رسولی
آموزش حرفه ایی WORD 2013 بهمراه تصویر ---
آموزش WORD 2010 بهمراه تصویر مهندس شاهین شاکری_مهندس ندا مفاخری
آموزش WORD 2007 بهمراه تصویر تالار بزرگ کامپیوتر
نگارش و ماشین نویسی صحیح پایان نامه / رساله با استفاده از نرم افزار WORD بهمراه تصویر دانشگاه صنعتی شریف

این مطلب را به اشتراک بگذارید…

دیدگاه‌ خود را بنویسید

قدم یار آزمون حقوقی

در سایت قدم یار آخرین اخبار و شرایط آزمونهای حقوقی را مشاهده فرمایید.

برچسب‌ها:

پیمایش به بالا