3 خرداد 1403 ساعت 14:12

آيا میخواهید در سایت قدمیار، خدمات و دانلودهای مربوط به آزمون مربوطه خود را رايگان دريافت نمایید!!!!
کافی است با يک ثبت نام چند ثانيه ای، با ما همقدم شويد.

آموزش EVIEWS

آموزش EVIEWS

امروزه نرم افزارهای مختلفی در زمینه های گوناگون ارائه شده است که در میان گروه های مختلف نرم افزاری یکی از پرکاربردترین این گروه،برنامه های تخصصی مربوط به رشته های تحصیلی گوناگون می باشد.

آموزش EVIEWS

بررسی رابطه تابعی بین متغیرهای مختلف و براورد توابع مختلف درمطالعات انجام شده در حوزه های مختلف بخصوص در  بررسی های اقتصادی و مالی، نقش موثری ایفا میکند و تحلیل آماری با EViews یکی دیگر از تحلیل های رایجی است که در پایان نامه ها و مقالات کاربرد دارد.در آمورزشهای زیر که برگرفته از سایتها و مراکز معتبر علمی است ، سعی میگردد که دانشجویان گرامی با آموزش Eviews آشنا شوند.

در این نوشته آموزشهایی مانند تحلیل همبستگی (EViews)اثر مرکز آماری خوارزمی ، آموزش رگرسیون های هم انباشته (تخمین به روش dols در نرم افزار Eviews) اثر حسین خاندانی ، آموزش شناسایی خودهمبستگی در داده های سری زمانی و نحوه رفع آن در نرم افزار Eviews اثر حسین خاندانی ، آموزش تخمین مدل های پنل دیتا با کمک نرم افزار EViews7، آموزش برازش مدل ols (فیلم آموزشی)  اثر  spss_pasw.ir ، آشنايی با نرم افزار اقتصادسنجی Eviews اثر امیر سرداری،قوامی،دکتر یاوری و … در ادامه برای شما دانشجویان گرامی به رایگان برای دانلود قرار داده شده اند. 

هدف اصلی مجموعه و پرتال قدم‌یار فراهم نمودن مكانی پویا و بروز، جهت خبررسانی و همچنین استفاده رایگان دانشجویان گرامی از تمامی خدمات سایت می‌باشد. در این پرتال سعی می‌گردد دانشجویان، تمامی خدماتی که در طی دوران تحصیل و ارتقاء به مقاطع علمی بالاتر نیاز دارند را به صورت کامل و جامع دریافت نمایند.

((جدیدترین اخبار گلچین شده از سایت های معتبر خبری را در سایت قدم یار مشاهده نمایید.))
((کلیه اخبار در پرتال دانشجوی قدم یار، به صورت خودکار و توسط نرم افزار جستجوگر اتوماتیک گردآوری می‌گردد و این مجموعه در مورد محتوای اخبار ارائه شده هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.))

فایلهای دانلودی

عنوان فایل سال دانلود
تحلیل همبستگی با استفاده از EViews مرکز آماری خوارزمی
آموزش رگسون های هم انباشته (تخمین به روش dols در نرم افزار EViews) حسین خاندانی
آموزش شناسایی خودهمبستگی در داده های سری زمانی و نحوه رفع آن در نرم افزار EViews حسین خاندانی
آموزش تخمین مدل های پنل دیتا با کمک نرم افزار EViews7 ---
آموزش برازش مدل ols (فیلم آموزشی) spss_pasw.ir
آشنايی با نرم افزار اقتصادسنجی EViews امیر سرداری، قوامی، دکتر یاوری

این مطلب را به اشتراک بگذارید…

دیدگاه‌ خود را بنویسید

قدم یار آزمون حقوقی

در سایت قدم یار آخرین اخبار و شرایط آزمونهای حقوقی را مشاهده فرمایید.

برچسب‌ها:

پیمایش به بالا