3 خرداد 1403 ساعت 14:08

آيا میخواهید در سایت قدمیار، خدمات و دانلودهای مربوط به آزمون مربوطه خود را رايگان دريافت نمایید!!!!
کافی است با يک ثبت نام چند ثانيه ای، با ما همقدم شويد.

همه چیز در مورد آزمون JCE & SCE

آزمون JCE & SCE

مقدمه:

آزمون های  JCE و SCE معیاری قابل اتکا و معتبر برای ارزیابی میزان مهارت‌های دانشجویان در استفاده از زبان انگلیسی جهت برقراری ارتباط در محیط‌های علمی، اجتماعی و حرفه‌ای می‌باشد. در این مقاله که به قلم نویسندگان قدم یار به سرپرستی مهندس فرشاد مارچینی گرد آوری شده است. سعی می‌شود به صورت خلاصه و با زبانی ساده در رابطه با آزمون‌های  JCE و SCE جهت استفاده دانشجویان گرامی ارائه گردد.

آزمون های  JCE و SCE

این آزمون متناسب دانشجویانی است که تمایل دارند تسلط خود را به زبان انگلیسی جهت اهداف شخصی یا شغلی ارزیابی کنند. در واقع معیاری قابل اتکا و معتبر برای ارزیابی میزان مهارت‌های دانشجویان در استفاده از زبان انگلیسی جهت برقراری ارتباط در محیط‌های علمی، اجتماعی و حرفه‌ای می‌باشد. آزمون‌های JCE/SCE در فصل‌های تابستان و زمستان در دو نوبت در سال (در استان‌های منتخب) برگزار می‌شوند. دانشجویانی که در آزمون JCE پذیرفته شده اند از شرکت در آزمون کتبی جذب مدرس گروه کودکان به مدت 2 سال و دانشجویانی که در آزمون SCE قبول شده‌اند از شرکت در آزمون کتبی جذب مدرس گروه نوجوانان به مدت 2 سال معاف می‌شوند.
آزمون JCE SCE -قدم یار-1

آزمون JCE برای چه کسانی مناسب می‌باشد:

1. دانشجویانی که می‌توانند درک درستی از جملات منابع مختلفی از جمله مجلات، کاتالوگ‌ها، کتاب‌های داستانی و منابع قابل دسترس از طریق رسانه های گروهی در سطح دشواری را داشته باشند.
2. دانشجویانی که می‌تواند درباره‌ی موضوعات عمومی از قبیل تحصیلات، سلامتی، هوا، سرگرمی، شغل و … صحبت کنند.
3. دانشجویانی که توانایی برقراری ارتباطات، بیان حساسات، عقاید و تجربیات با دیگران به زبان انگلیسی به صورت رسمی و غیر رسمی را دارند.
آزمون JCE SCE -قدم یار-2

آزمون SCE برای چه کسانی مناسب می‌باشد:

1. دانشجویانی که برای اهداف شغلی و تحصیلی توانایی استفاده درست و موثر از زبان انگلیسی را دارند.
2. دانشجویانی که می‌توانند عقاید و استدلال قوی خود را با اعتماد به نفس و با انعطاف ارائه دهند و سخنرانی هایی که موضوعاتشان عمومی می‌باشد را درک نمایند.
3. دانشجویانی که قادر می باشند درباره ی موضوعات روزمره به صورت روان و صحیح صحبت کنند.

فایلهای دانلودی

این مطلب را به اشتراک بگذارید…

دیدگاه‌ خود را بنویسید

قدم یار آزمون حقوقی

در سایت قدم یار آخرین اخبار و شرایط آزمونهای حقوقی را مشاهده فرمایید.

برچسب‌ها:

پیمایش به بالا