2 اردیبهشت 1403 ساعت 16:05

آيا میخواهید در سایت قدمیار، خدمات و دانلودهای مربوط به آزمون مربوطه خود را رايگان دريافت نمایید!!!!
کافی است با يک ثبت نام چند ثانيه ای، با ما همقدم شويد.

نحوه تمدید اعتبار پروانه کارشناسی رسمی دادگستری

نحوه تمدید اعتبار پروانه کارشناسی رسمی دادگستری

رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان تهران نحوه تمدید اعتبار پروانه کارشناسی رسمی را اعلام کرد.
به گزارش پایگاه وزین اختبار و بر اساس بازنشر پرتال قدم یار ، غلامرضا هوایی در نامه‌ای خطاب به کارشناسان رسمی دادگستری، مراحل چهارگانه تمدید پروانه را برشمرد.

کارشناس رسمی دادگستریدر این نامه آمده است:
با توجه به اتمام تاریخ اعتبار پروانه کارشناسی کارشناسان محترم که تا پایان ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ در سال جاری می باشد، کارشناسان محترم جهت تمدید اعتبار پروانه کارشناسی خود باید مراحل ذیل را انجام و مدارک مربوطه را به امور کارشناسان کانون جهت تمدید تحویل دهند.

۱- دریافت گواهی ماده ۱۸۶ ق.م.م (مفاصا حساب مالیاتی):

الف – مراجعه به (درگاه خدمات الکترونیک سازمان امور مالیاتی) و ثبت درخواست گواهی ماده ۱۸۶ ق.م.م که در صورت عدم بدهی گواهی مربوطه در لحظه و بصورت صدور بر خط سیستمی صادر می گردد.
ب- در صورت اعلام بدهی توسط سیستم می‌توان با نمایش بدهی های مربوطه و صدور قبض بصورت اینترنتی بدهی ها را تسویه نمود و در صورت اعتراض به بدهی اعلام شده با ثبت درخواست رسیدگی در سیستم و یا مراجعه حضوری به حوزه مالیاتی مربوطه در جهت رفع تعرض و با تسویه بدهی اقدام گردد.

۲- پرداخت حق تمبر قوه قضائیه:

با ورود به سامانه ثنای ارشناسی گزینه تمدید پروانه را انتخاب و سپس با وارد نمودن تعداد سال (۲) و با وارد نمودن تاریخ که ۱۴۰۴/۱۲/۲۹ می باشد نسبت به پرداخت حق تمبر اقدام فرمائید.

۳- پرداخت حق عضویت کانون:

پس از انجام مراحل فوق با توجه به نامه شماره ۷۱۳۶ مورخ ۱۴۰۲/۱۱/۸ شورای عالی و مصوبه تخفیف هیأت مدیره بابت حق عضویت هر یک از کارشناسان در رشته های مربوط نسبت به پرداخت حق عضویت هر یک از کارشناسان از تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ با مراجعه به سایت کانون وارد پنل کاربری خود شده و در قسمت پرداخت مبلغ مورد نظر را پرداخت نمایند.

۴ – تحویل اصل پروانه کارشناسی:

پس از طی مراحل سه گانه فوق، اصل پروانه فعلی خود را به همراه سایر مدارک فوق تحویل واحد امور کارشناسان نموده تا نسبت به چاپ و تحویل دفترچه جدید اقدام گردد.

کارشناسی رسمی داد گستری.قدم یار

((جدیدترین اخبار گلچین شده از سایت های معتبر خبری را در سایت قدم یار مشاهده نمایید.))
((کلیه اخبار در پرتال دانشجوی قدم یار، به صورت خودکار و توسط نرم افزار جستجوگر اتوماتیک گردآوری می‌گردد و این مجموعه در مورد محتوای اخبار ارائه شده هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.))

فایلهای دانلودی

این مطلب را به اشتراک بگذارید…

دیدگاه‌ خود را بنویسید

قدم یار آزمون حقوقی

در سایت قدم یار آخرین اخبار و شرایط آزمونهای حقوقی را مشاهده فرمایید.

برچسب‌ها:

پیمایش به بالا