26 فروردین 1403 ساعت 12:55

آيا میخواهید در سایت قدمیار، خدمات و دانلودهای مربوط به آزمون مربوطه خود را رايگان دريافت نمایید!!!!
کافی است با يک ثبت نام چند ثانيه ای، با ما همقدم شويد.

رایزنی اسکودا و قوه قضاییه برای ادغام مراحل دوم و سوم کارآموزی وکالت

ادغام مراحل دوم و سوم کارآموزان وکالت با قوه قضاییه

نایب رئیس اسکودا، ابراهیم کیانی، در گفتگویی اعلام کرد که او خواستار هماهنگی مراحل دوم و سوم کارآموزان وکالت با قوه قضاییه است.

رایزنی اسکودا و قوه قضاییه

به گزارش صداوسیما و بر اساس بازنشر پرتال قدم یار، نایب رئیس اتحادیه کانون‌های وکلای دادگستری ایران اظهار داشت: “تمامی قبول‌شدگان آزمون پارسال کانون‌های وکلا، پیشنهاد دادیم تا مراحل دوم و سوم کارآموزی به صورت همزمان اجرا شوند.”

کیانی افزود: “در صورت تأیید از سوی قوه قضائیه، دومین مرحله حاضری در دادگاه و سومین مرحله که انجام وکالت برای برخی پرونده‌هاست، به صورت همزمان اجرا می‌شود.”

سخنگوی اتحادیه کانون‌های وکلا همچنین توضیح داد: “این تغییر به معنای این است که کارآموزان، حین حضور در دادگاه، می‌توانند وکالت برخی پرونده‌ها را نیز بر عهده بگیرند.”

از سوی دیگر، در آزمون پارسال وکالت، بیش از ۱۳ هزار و هفتصد نفر از افرادی که حداقل نمره‌ی لازم را کسب کردند، کارآموزی خود را آغاز کردند. آزمون براساس قانون تسهیل مجوزهای کسب و کار برگزار شد و افراد با کسب حداقل ۷۰ درصد نمره، پذیرفته می‌شدند.

((جدیدترین اخبار گلچین شده از سایت های معتبر خبری را در سایت قدم یار مشاهده نمایید.))
((کلیه اخبار در پرتال دانشجوی قدم یار، به صورت خودکار و توسط نرم افزار جستجوگر اتوماتیک گردآوری می‌گردد و این مجموعه در مورد محتوای اخبار ارائه شده هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.))

فایلهای دانلودی

این مطلب را به اشتراک بگذارید…

دیدگاه‌ خود را بنویسید

قدم یار آزمون حقوقی

در سایت قدم یار آخرین اخبار و شرایط آزمونهای حقوقی را مشاهده فرمایید.

برچسب‌ها:

اسکرول به بالا