30 خرداد 1403 ساعت 0:41

آيا میخواهید در سایت قدمیار، خدمات و دانلودهای مربوط به آزمون مربوطه خود را رايگان دريافت نمایید!!!!
کافی است با يک ثبت نام چند ثانيه ای، با ما همقدم شويد.

آغاز مهلت انتخاب حوزه قضایی داوطلبان آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه ۱۴۰۰

مهلت ثبت نام دوره کارآموزی پذیرفته‌شدگان آزمون سردفتری سال ۱۴۰۱ تمدید شد.


به گزارش قدم یار، معاونت منابع انسانی قوه قضاییه با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد:
1. بدینوسیله به اطلاع پذیرفته‌شدگان آزمون سردفتری سال ۱۴۰۱ در سراسر کشور می رساند، نظر به درخواست های مکرر متقاضیان، مهلت ثبت نام جهت شرکت در دوره کارآموزی تا تاریخ ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ تمدید گردید.

سردفتری قدم یار
2. ۱. با توجه به تمدید مهلت ثبت نام، داوطلبان می‌بایست شخصاً به همراه اصل فیش واریزی، اصل و تصویر کارت ملی و دو قطعه عکس ۴*۳ تا تاریخ ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ به معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری کل استان محل قبولی مراجعه نمایند.
3. ۲. پذیرفته شدگان استان تهران مدارک مذکور در بند ۱ را به جناب آقایان مهدی اکبری و حامد فرخ شاهی به آدرس خیابان حافظ، روبه روی دانشگاه امیرکبیر، ساختمان شماره ۳ قوه قضاییه، معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضائیه، طبقه چهارم تحویل نمایند.
4. ۳. مهلت های مذکور قابل تمدید نخواهد بود.
5. ۴. بدیهی است که عدم واریز شهریه و یا عدم ارائه مدارک خواسته شده در تاریخ های معین به منزله انصراف از شرکت در دوره کارآموزی خواهد بود.
6. ۵. مبالغ شهریه دوره آموزشی هر کارآموز متناسب با مدت دوره کارآموزی اعلام شده از سوی کانون سردفتران و دفتر یاران تعیین گردیده است.

((جدیدترین اخبار گلچین شده از سایت های معتبر خبری را در سایت قدم یار مشاهده نمایید.))
((کلیه اخبار در پرتال دانشجوی قدم یار، به صورت خودکار و توسط نرم افزار جستجوگر اتوماتیک گردآوری می‌گردد و این مجموعه در مورد محتوای اخبار ارائه شده هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.))

فایلهای دانلودی

این مطلب را به اشتراک بگذارید…

قدم یار آزمون حقوقی

در سایت قدم یار آخرین اخبار و شرایط آزمونهای حقوقی را مشاهده فرمایید.

برچسب‌ها:

پیمایش به بالا