4 اردیبهشت 1403 ساعت 5:35

آيا میخواهید در سایت قدمیار، خدمات و دانلودهای مربوط به آزمون مربوطه خود را رايگان دريافت نمایید!!!!
کافی است با يک ثبت نام چند ثانيه ای، با ما همقدم شويد.

برگزاری دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد و دکتری، لغو شده است

لغو برگزاری دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد و دکتری

 

معاون آموزشی وزیر علوم از لغو برگزاری دوره‌های فراگیر در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری خبر داد. 

آزمون-دکترا-و-کارشناسی-ارشد

به گزارش پایگاه خبری وزین مهر و بر اساس بازنشر پرتال قدم یار، به نقل از مهر، قاسم عموعابدینی در نشست خبری در وزارت علوم درپاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت برگزاری دوره های فراگیر در دانشگاه پیام نور و انتقال آن به دانشگاه آزاد اسلامی گفت: طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی در کارشناسی ارشد و دکتری مسیر فقط آزمون است یک جاهایی یک رشته های خاصی هستند که پس از آزمون مصاحبه انجام می شود. کسی اجازه ندارد خارج از این عمل کند، برای همین در شورای گسترش نیز لغو شد. لذا نه در دانشگاه آزاد اسلامی و نه پیام نور و نه هیچ دانشگاهی نمی تواند برگزار شود.
لغو پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور به شیوه فراگیر در دی‌ماه سال ۱۳۹۹ و با تصمیم سوی شورای سنجش و پذیرش دانشجو رخ داد.
این شورا علت توقف پذیرش دانشجو به شیوه فراگیر در دانشگاه پیام نور را مغایرت با «قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور» اعلام کرده است.
با وجود این ممنوعیت، در سال ۱۴۰۱ دوره کارشناسی ارشد به شکل فراگیر علاوه بر دانشگاه پیام نور، در دانشگاه آزاد اسلامی نیز برگزار شد.

((جدیدترین اخبار گلچین شده از سایت های معتبر خبری را در سایت قدم یار مشاهده نمایید.))
((کلیه اخبار در پرتال دانشجوی قدم یار، به صورت خودکار و توسط نرم افزار جستجوگر اتوماتیک گردآوری می‌گردد و این مجموعه در مورد محتوای اخبار ارائه شده هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.))

فایلهای دانلودی

این مطلب را به اشتراک بگذارید…

دیدگاه‌ خود را بنویسید

قدم یار آزمون حقوقی

در سایت قدم یار آخرین اخبار و شرایط آزمونهای حقوقی را مشاهده فرمایید.

برچسب‌ها:

پیمایش به بالا