2 مرداد 1403 ساعت 18:02

آيا میخواهید در سایت قدمیار، خدمات و دانلودهای مربوط به آزمون مربوطه خود را رايگان دريافت نمایید!!!!
کافی است با يک ثبت نام چند ثانيه ای، با ما همقدم شويد.

دعوت اسکودا از وکلای علاقمند به پژوهش درباره مشکلات نهاد وکالت

دعوت اسکودا از وکلای علاقمند به پژوهش درباره مشکلات نهاد وکالت

پژوهشکده اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران، با انتشار فراخوانی، از وکلایی که علاقه‌مند به تحقیقات درباره مسائل نهاد وکالت دارند، خواسته است که در چهار موضوع اولویتی پژوهشی این پژوهشکده در تیر ماه ۱۴۰۳ شرکت نمایند.دعوت اسکودا از وکلای علاقمند به پژوهش درباره مشکلات نهاد وکالت

به گزارش قدم یار از روابط عمومی اسکودا، متن کامل فراخوان به این شرح است:

 برای دریافت راهنمایی و سوالات و پاسخنامه رایگان آزمون وکالت کلیک کنید. 

“فراخوان تیر ۱۴۰۳

به نحوی که همکاران محترم اطلاع دارند، مشکلات صنف وکالت هر روز بیشتر پیچیده می‌شود. بنابراین، با توجه به این شرایط ضروری است که جامعه وکالت تصمیمات خود را با توجه به تفکر عمیق‌تر و بر اساس تضادهای واقعی مطرح در صنف بگیرد. بدیهی است که تصمیم‌گیری‌های صحیح نیازمند تحقیقات واقع‌گرایانه، مستقل، بی‌طرف و کاربردی است.

به این منظور، پژوهشکده اسکودا با هدف انجام تحقیقات لازم برای اجرای بخشی از وظایف خود به‌موجب ماده سه اساسنامه، از همکاران وکیل و کارآموزان وکالت که تمایل دارند از طریق تحقیقات مستقل، اصیل و متنوع، بدون درنظر گرفتن جناح‌بندی‌های موجود در صنف، در تصمیم‌گیری‌های صنفی مشارکت داشته باشند، دعوت به عمل می‌آورد. به همین منظور، علاقه‌مندان دعوت می‌شوند که آمادگی خود را حداکثر تا پایان تیر ماه ۱۴۰۳ به ترتیب ذیل اعلام نمایند:

  • در تهران؛ از طریق مراجعه و ثبت‌نام حضوری در محل دفتر پژوهشکده اسکودا، واقع در میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر، خیابان بهزاد شفق (۱۷)، پلاک ۲۰، طبقه دوم، در روزهای شنبه تا چهارشنبه، از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر. (در زمان ثبت‌نام حضوری، مصاحبه مقدماتی جهت اطلاع از توانایی‌ها و علاقه‌مندی‌های پژوهشی برگزار خواهد شد.)
  • در شهرستان‌ها؛ از طریق ارسال ایمیل به نشانی
  • (لیست اولویت‌های پژوهشی موضوع فراخوان در اینجا قرار دارد)

– بررسی جوانب حقوقی اجرای ماده ۱۱۳ قانون برنامه هفتم توسعه؛ – آسیب‌شناسی نظام مدیریت در کانون وکلا و تدوین و تبیین شیوه‌های کاربردی مدیریت مؤثر و کارآمد؛ – آسیب‌شناسی نظام آموزش کارآموزی وکالت با هدف ارائه سیاست‌ها و راهکار‌های قابل اجرا برای ارتقای کیفیت آموزش کارآموزی؛ – بررسی موضوع انتخابات، شفافیت عملکرد و نقش اسکودا از منظر وکلا و کانون‌های وکلا.

اولویت‌های پژوهشی برای ماه مرداد ۱۴۰۳ به زودی به همکاران و کارآموزان اطلاع‌رسانی خواهد شد.”

((جدیدترین اخبار گلچین شده از سایت های معتبر خبری را در سایت قدم یار مشاهده نمایید.))
((کلیه اخبار در پرتال دانشجوی قدم یار، به صورت خودکار و توسط نرم افزار جستجوگر اتوماتیک گردآوری می‌گردد و این مجموعه در مورد محتوای اخبار ارائه شده هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.))

فایلهای دانلودی

این مطلب را به اشتراک بگذارید…

قدم یار آزمون حقوقی

در سایت قدم یار آخرین اخبار و شرایط آزمونهای حقوقی را مشاهده فرمایید.

برچسب‌ها:

اسکرول به بالا