2 مرداد 1403 ساعت 15:32

آيا میخواهید در سایت قدمیار، خدمات و دانلودهای مربوط به آزمون مربوطه خود را رايگان دريافت نمایید!!!!
کافی است با يک ثبت نام چند ثانيه ای، با ما همقدم شويد.

ثبت‌نام آزمون‌ نظام مهندسی – مرداد 1403

ثبت‌نام آزمون‌ نظام مهندسی – مرداد 1403


به گزارش قدم یار،وزارت راه و شهرسازی نسبت به برگزاری آزمون های ورود به حرفه مهندسان در رشته معماری (طراحی) در تاریخ 5 مردادماه 1403 در پایه سه بطور هماهنگ و همزمان در سراسر كشور اقدام می‌نماید.

نظام مهندسی

تقویم آزمون:

مهلت ثبت نام: تا 19 خرداد 1403
دریافت کارت آزمون: 1 الی 3 مرداد 1403
زمان برگزاری آزمون: 5 مرداد 1403

مهلت ثبت نام تا 19 خرداد 1403 می باشد.

تمدید مهلت ثبت نام

با توجه به درخواست داوطلبان برای تمدید مهلت ثبت‌نام مجموعه آزمون‌های نظام مهندسی ساختمان 4 و 5 مردادماه سال 1403 به آگاهی می‌رساند ثبت‌نام آزمون مذکور تا پایان روز پنجشنبه مورخ 10-03-1403 تمدید گردیده و پس از پایان این زمان تمدید نخواهد شد.

اطلاعیه تغییر زمان برگزاری آزمون

بدینوسیله به اطلاع داوطلبان مجموعه آزمون های نظام مهندسی ساختمان مورخ ۲۱ و ۲۲ تیرماه ۱۴۰۳ می رساند، به دلیل تغییر زمان برگزاری آزمونهای سراسری (کنکور) و تلاقی آن با زمان برگزاری مجموعه آزمون های نظام مهندسی ساختمان، زمان برگزاری آزمون یاد شده به ۴ و ۵ مردادماه ۱۴۰۳ تغییر یافته است. لذا به منظور امکان فرصت جدید برای ثبت نام در آزمون های مذکور متقاضیان می توانند از تاریخ ۱۴۰۳/۳/۹ تا پایان وقت اداری همانروز با مراجعه به درگاه الکترونیکی inbr.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

مدرک تحصیلی

مطابق با ماده 7 آئین نامه اجرایی قانون نظام مهندسی و كنترل ساختمان صرفاً مدارك مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به منظور صدور پروانه اشتغال بكار مورد تأیید می‌باشند. همچنین مطابق ماده 6 قانون نظام مهندسی و كنترل ساختمان رشته معماری جزء رشته های اصلی میباشد.
با توجه به مصوبات كمیسیون موضوع تبصره ذیل ماده 7 قانون (هم‌ارزی) كلیه دارندگان مدارك تحصیلی كارشناسی و كارشناسی ناپیوسته، با عناوین متفاوت از رشته های اصلی و دارندگان مدارك تحصیلی كارشناسی ارشد و دكتری فاقد مدرك كارشناسی در رشته های اصلی و مواردی از این قبیل جهت اطلاع از امكان یا عدم امكان دریافت پروانه اشتغال به كار در رشته و صلاحیت موردنظر، نسبت به كسب نظر از اداره كل استان محل سكونت خود قبل از ثبتنام اقدام نمایند تا پس از قبولی در آزمون برای دریافت پروانه اشتغال به كار با مشكل قانونی مواجه نگردند.

نحوه ثبت نام

– داوطلبان الزم است به سایت مراجعه و در قسمت سامانه آزمون های ورود به حرفه پس از تایید راهنما و دستورالعمل ثبت نام آزمون و قبول شرایط آن نسبت به انجام فرآیند ثبت نام اقدام نمایند.
– جهت ثبت نام در آزمون های ورود به حرفه مهندسان عضویت در سازمان استان اختیاری میباشد.
– متقاضیان میبایست درصورت عضویت در سازمان استان به هنگام ثبت نام، دقت كافی را در نحوه درج شماره عضویت خود شامل كد استان، كد رشته، كد مرتبط و اصلی بودن رشته و شماره سریال مختص استان به شرح زیر معمول نمایند. در صورتی كه متقاضی حتی یكی از اجزاء شماره عضویت خود را به اشتباه در فرم ثبت نام درج نماید ضروریست برای اصلاح آن در مدت زمان ثبت نام از طریق مراجعه به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اقدام نماید.

((جدیدترین اخبار گلچین شده از سایت های معتبر خبری را در سایت قدم یار مشاهده نمایید.))
((کلیه اخبار در پرتال دانشجوی قدم یار، به صورت خودکار و توسط نرم افزار جستجوگر اتوماتیک گردآوری می‌گردد و این مجموعه در مورد محتوای اخبار ارائه شده هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.))

فایلهای دانلودی

این مطلب را به اشتراک بگذارید…

قدم یار آزمون حقوقی

در سایت قدم یار آخرین اخبار و شرایط آزمونهای حقوقی را مشاهده فرمایید.

برچسب‌ها:

اسکرول به بالا